Football Soccer - Real Madrid v Alaves - Spanish La Liga Santander - Santiago Bernabeu Stadium, Madrid, Spain - 02/04/17 - Real Madrid's Karim Benzema celebrates after scoring the first goal. REUTERS/Sergio Perez

29. KOLO PRIMERE

• Sportske novosti

• 02.04.2017. u 18:08

• Nogometaši Real Madrida pobijedili su Alaves s 3:0 u 29. kolu Primere.

Dobro su se igrači 'kraljevskog kluba' morali namučiti za pobjedu protiv desetoplasirane momčadi prvenstvene ljestvice.  Bilo je neizvjesno sve do pet minuta prije kraja, a onda su domaćini prelomili susret.

U 31. minuti francuski je napadač ljevicom pospremio povratnu loptu Daniela Carvajala s desne strane i zatresao mrežu.

Na 2:0 povisio je Isco u 85. minuti na asistenciju Cristiana Ronalda, dok je svega tri minute kasnije poentirao Nacho, glavom pospremivši odbijanac nakon što je Gareth Bale uzdrmao vratnicu iz slobodnog udarca.

Luka Modrić je započeo susret i igrao do 68. minute kada ga je zamijenio Mateo Kovačić.

U ranije odigranoj utakmici Sevilla i Sporting Gijon su igrali bez golova 0-0, a za baskijsku momčad nije nastupio Duje Čop.