Cristiano Ronaldo
 REUTERS/Juan Medina
TO NISU OČEKIVALI

Piše: Igor KrištaforObjavljeno: 25. rujan 2016. 00:38

Nogometaši Real Madrida odigrali su tek 2:2 na gostovanju kod Las Palmasa u posljednjoj nedjeljnoj utakmici 6. kola Primere.

Kraljevski klub je dva puta vodio, 1:0 i 2:1, ali žilavi Las Palmas se uporno vraćao.

Marco Asensio zabio je u 33. minuti za vodstvo Reala 1:0, izjednačio je u 38. minuti Tana, da bi Karim Benzema u 67. minuti vratio Kraljevima prednost.

U trenucima kada se činilo da će Real ipak doći do tri boda ukazao se Sergio Araujo.

On je u 85. minuti iskoristio veliki propust Realove obrane, prošao po lijevoj strani i praktički s gol crte zabio za 2:2. Bio je to drugi Realov uzastopni remi u prvenstvu nakon onog protiv Villarreala (1:1).

Luka Modrić odigrao je čitav susret za Real, dok je Zinedine Zidane ostavio Matea Kovačića na klupi. Kod Las Palmasa je Marko Livaja igrao do 88. minute.

Primera, 6. kolo:

Las Palmas - Real Madrid 2:2 (Tana 38', Araujo 85' / Asensio 33', Benzema 67')

Athletic Bilbao - Sevilla 3:1 (San Jose 27', Balenziaga 66', Aduriz 90'-11m / Nasri 55')

Sporting Gijon - Barcelona 0:5 (Suarez 29', Rafinha 32', Neymar 81', 88', Turan 85')

Eibar - Real Sociedad 2:0 (Illaramendi 57-ag, Bebe 66')