REUTERS/Miguel Vidal / REUTERS
HITNO PREVEZEN U BOLNICU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 02. ožujak 2017. 23:46

Atletico Madrid je gostovao kod Deportiva i remizirao 1:1, a utakmicu je obilježila teška ozljeda Fernanda Torresa pred kraj ogleda.

Torrers se sudario s glavama s igračem Deportiva Bergantinosom u 85. minuti ostao nepomično ležati, a igrači i publika su ostali u nevjerice gledajući zastrašujuću scenu.

Liječnici su odmah intervenirali, ukazali pomoć legendi španjolskog nogometa, a ubrzo je odvezen u bolnici gdje mu se trentano ukazuje pomoć.

Inače, pogodak za domaćina je zabio Andone u 13. minuti, izjednačio je Griezmann u 68., a hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko odigrao je svih 90 minuta za goste.

------------------------------------------------------------

Prema najnovijim informacijama, Torres je doživio moždanu traumu i bit će zadržan u bolnici u La Coruni tijekom noći, a oglasio se i njegov agent Antonio Sanz koji je rekao:

- Fernando je pri svjesti, stabiliziran je i priča. Trenutačno se rade nove pretrage - izjavio je Sainz prije nekoliko minuta.