REUTERS/Heino Kalis
SJAJAN OTPOR ŠIŠMIŠA

Piše: HinaObjavljeno: 22. listopad 2016. 20:18

Barcelona je pobijedila Valenciju 3:2 na Mestalli u 9. kolu Primere.

Valencia je vodila 2:1, ali je Barcelona preokretom došla do pobjede, a pobjednički pogodak je zabio Lionel Messi u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena iz 11-erca. Fantastični Argentinac je postigao i prvi gol na susretu u 22. minuti, a domaćin je okrenuo preko El Haddadija i Rodriga u samo četiri minute, od 52. do 56. minute.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić je ušao u 14. minuti umjesto ozlijeđenog Inieste i asistirao za prvi gol Messiju.

Luis Suarez poravnava u 62. minuti, a već spomenutim golom Messija Barcelona je stigla do šeste pobjede u sezoni i privremeno poskočila na prvo mjesto.

U prvoj utakmici subotnjeg programa u Primeri Espanyol i Eibar su igrali 3-3 iako su gosti na poluvremenu vodili sa 3-0.

U nedjelju će se igrati najzanimljiviji dvoboji kola, Atletico će gostovati kod Seville, dok Real igra na svom terenu protiv Athletica iz Bilbaoa.