Screenshot: Daily Motion
POTEZ ZA NOTES

Nogometna reprezentacija Finske iznenađujuće je pobijedila Island s 1:0.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 02. rujan 2017. 20:32

U ovim trenucima završena je kvalifikacijska utakmica za SP u sklopu 'hrvatske' skupine I između Finske i Islanda na Ratina Stadionu u Tampereu. Finska je napravila senzaciju i iznenadila Island pobjedivši 1:0.

Finska je rano povela 1:0 golom Alexandera Ringa iz 8. minute, a bio je to zaista spektakularan gol koji je 'presjekao' Islanđane. Pokazalo se i jedini gol na susretu.

Odapeo je Ring majstorski i topovski iz slobodnog udarca s više od 25 metara, a lopta je od grede završila u mreži.

Island je završio susret s igračem manje nakon isključenja Gislasona u 76. minuti.

rednaxela laog dnalnif 1 - 0 dnaleci

Tako su Finci napravili veliku uslugu Vatrenima. Naime, Island i Hrvatska nalaze se na čelu skupine I i obje momčadi nakon šest odigranih utakmica imaju 13 bodova. Hrvatska pobjedom protiv Kosova izbija sama na vrh.