youtube
KAPITULIRALI ZA MANJE OD 60 SEKUNDI

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 28. ožujak 2017. 22:08

Hrvatska je u prijateljskoj utakmici kod Estonije poražena 3:0, a prvi gol koji je primila ostat će zabilježen kako najbrži gol koji su Vatreni ikada primili.

Bradarić je komplicirao i izgubio loptu, a Siimo Luts uzeo loptu, izdržao napade Mitrovića i Leškovića te zabio kroz noge Kalinića već u 57. sekundi susreta.

Do ove utakmice u Estoniji najbrži gol Hrvatskoj zabio je Saša Ćirić, koji je 14. listopada 1998., dakle samo par mjeseci nakon što je Hrvatska osvojila broncu na SP-u u Francuskoj, u kvalifikacijama za Euro 2000. na Maksimiru zabio u drugoj minuti susreta protiv Makedonije.

,

Najbrži golovi koje je Hrvatska primila:

1. Estonija - Hrvatska 3-0 (prijateljska 2017.) - Siim Luts (1. minuta)

2. Hrvatska - Makedonija 3-2 (kvalifikacije za Euro 2000.) - Saša Ćirić (2. minuta)

3. Hrvatska - Portugal 0-3 (EP 1996) - Luis Figo (4. minuta)

4. Hrvatska - Češka 1-1 (5-2-11m, Kup kralja Hasana 2, 1996.) - Radek Drulak (4. minuta)

5. Ukrajina - Hrvatska 1-1 (Kvalifikacije za SP 1998) - Andrij Ševčenko (4. minuti)...

23. travanj 2024 20:39