REUTERS/Massimo Pinca / REUTERS
POGLEDAJTE POGOTKE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 26. kolovoz 2017. 21:06

Genoa i Juventus au igrali utakmicu 2. kola Serie A, gosti su slavili 2:4, a zanimljiva situacija dogodila se u 45. minuti.

Naime, hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić je uputio jedan udarac unutar 16-erca, a lopta je pogodila u ruku igrača Genoe Darka Lazovića i odbila se u korner.

Paulo Dybala 2nd Goal HD - Genoa 2-2 Juventus... by taftadarka2016

Juventus se spremao izvesti ubačaj, kada je sudac susreta Luca Banti zaustavio zbivanja i otišao se posavjetovati s kolegama i utvrdio da je 11-erac za goste, odnosno da je Lazović nepropisno blokirao Mandžukićev udarac, a cijeli zastoj je potrajao nekoliko minuta i izazvao dosta protesta na tribinama.

Tako je hrvatski reprezentativac izborio 11-erac, a Paulo Dybala izjednačio na 2:2. Inače, momčad Ivana Jurića je furiozno krenula u utakmicu i vodila 2:0 poslije samo sedam minuta, a zanimljivo da su i oni drugi gol dali nakon pregledavanja video tehnologije i to također iz 11-erca.

Pjanić je zabio autogol u prvoj minuti, Galabinov je zabio u 7., a prva gola za Juventus je postigao Paulo Dybala (13., 45+3'). Argentinac je zabio i gol za 4:2 u 92. minuti.

Mandžukić je sjajno otvorio drugo poluvrijeme asistencijom Cuadradu za pogotak u 62. minuti.

Cuadrado Goal HD - Genoa 2-3 Juventus 26.08.2017 by fififilive

18. travanj 2024 13:27