STEFANO RELLANDINI / REUTERS
NOVI PORAZ UDINESEA

Piše: HinaObjavljeno: 19. studeni 2016. 22:31

Hrvatski napadač Stipe Perica bio je strijelac za Udinese u 13. kolu talijanskog nogometnog prvenstva. ali njegov pogodak nije bio dovoljan da njegova momčad izbjegne domaći 1-2 (0-0) poraz od Napolija.

Gosti su došli do dva gola prednosti početkom drugog poluvremena preko Lorenza Insignea (47, 57), da bi Perica (59) svojim trećim prvenstvenim pogotkom smanjio na 1-2. On je odlično pogodio glavom nakon udarca iz kuta.

Perica je u igru ušao u 53. minuti, dok je Andrija Balić ostao na klupi domaćih. U sastavu Napolija čitavu utakmicu na klupi su ostali Marko Rog i Ivan Strinić.

Četvrti Napoli sada ima 24 boda, šest manje uz utakmicu više od vodećeg Juventusa koji kasnije večeras igra protiv Pescare, odnosno dva manje od druge Rome i jedan manje od trećeg Milana. Udinese je 14. sa 15 bodova.

U prvoj utakmici 13. kola Chievo je kao domaćin svladao Cagliari sa 1-0 (0-0) golom Massima Gobbija (53). S nova tri boda Chievo je skočio na osmo mjesto sa 18 bodova, dok je Cagliari 12. sa 16 bodova.