Dybala i Mandžukić
 Dybala i Mandžukić / Marco Luzzani/Getty Images
NOVA ASISTENCIJA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 22. siječanj 2017. 14:38

Juventus je pobijedio Lazio 2:0 u Torinu u 20. kolu Serie A, a za prvi pogodak kojeg je zabio Paulo Dybala asistirao je hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić.

Mandžukić je dobio jedan skok i spustio loptu Dybali u 5. minuti koji je odličnim udarcem rasparao mrežu gostiju. Kasnije je Gonzalo Higuain povećao prednost na 2:0 u 17. minuti, a drugi hrvatski reprezentativac Marko Pjaca ušao je u igru u 87. minuti umjesto Higuaina.

Mandžukić je inače nastupio na poziciji lijevog krilnog napadača, a istaknuo se borbenošću i vrlo dobrom igrom u oba smjera, što je naišlo na odobravanje publike poslije utakmice.

Paulo Dybala Fantastic Goal HD - Juventus 1-0...

Gonzalo Higuain Goal ~ Juventus vs Lazio 2-0 by the-dinh-van