MILAN, ITALY - AUGUST 27: Nikola Kalinic of AC Milan looks on during the Serie A match between AC Milan and Cagliari Calcio at Stadio Giuseppe Meazza on August 27, 2017 in Milan, Italy. (Photo by Marco Luzzani/Getty Images)
Marco Luzzani/Getty Images

PAD SISTEMA

• Hina

• 24.09.2017. u 15:14

• Prvu nedjeljnu utakmicu 10. kola Serie A jednim su okom sigurno gledali u Rijeci, a nakon viđenog mogu biti malo zadovoljniji nego prije susreta.

Nogometaši Milana doživjeli su kod Sampdorije u Genovi i drugi poraz ove sezone. Pokazali su određene slabosti, izgubili 2:0, a poraz je tim teži jer su oba gola primili u posljednjih 18 minuta i to nakon velikih grešaka obrane.

Goste je u 72. minuti načeo Duvan Zapata, a pobjedu je u sudačkoj nadoknadi potvrdio Ricardo Alvarez.

Bio je to i okršaj bivših hajdukovaca, Ivana Strinića i Nikole Kalinića, a obojica su odigrala cijelu utakmicu.

Milanu sada slijede europski izazovi i to baš hrvatski prvak Rijeka, koji u četvrtak stiže na Meazzu u sklopu 2. kola Europske lige.