Nikola Kalinić
 Gabriele Maltinti/Getty Images
JEDANAESTI GOL U PRVENSTVU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. veljača 2017. 22:16

Fiorentina je gostovala kod Milana i izgubila 2:1 od 'Rossonera', a gol za goste je postigao hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić.

Kalinić je zatresao mrežu nakon ubačaja s desne strane mladog i talentiranog Chiese te poravnao na 1:1 i vratio stvari na početak, ali malo kasnije zabio je Deulofeu za novo vodstvo Milana - i to na dodavanje Marija Pašalića.(prvi gol je dao slovački internacionalac Juraj Kucka u 16. minuti).

Soper Goaaaaal Deulofeu Ac Milan 2 -1 Fiorentina , by shpetimaliu110

Pašalić je kasnije i sam zamalo zabio, ali njegov je udarac zaustavila stativa, pri rezultatu 2:1. Milan Badelj (ušao u 71. minuti umjesto Chiese) i Hrvoje Milić nisu počeli susret u sastavu Fiorentine.

Kalini Goal

Hrvatskom igraču to je bio 11. gol u sezoni te je tako izbio na sedmo mjesto na listi najboljih strijelaca talijanskog prvenstva, a pogodak pogledajte u videu!