Twitter
HOBOTNICA NA GOLU

SUBAŠIĆ JE BRILJIRAO, ALI O OVOME ŠTO JE UČINIO SLOVENAC ĆE SE JOŠ DUGO PRIČATI Pogledajte nevjerojatnu trostruku obranu u samo nekoliko sekundi

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 16. ožujak 2017. 00:28

Nije bilo iznenađenja u Madridu, na svom Vicente Calderonu Atletico je sačuvao pobjedu 4-2 iz Leverkusena i s 0-0 protiv Bayera prošao među osam najboljih nogometnih momčadi Staroga kontinenta.

Gosti su krenuli napadački i prilika je bilo s obje strane, poglavito u 2. poluvremenu, kad se približavao kraj. ‘Farmaceuti’ su najveće prilike propustili u 68. minuti, čak četiri udarca na vrata u jednom napadu, obranili su Oblak i blok. Pred kraj je Oblak izvrsno obranio Kamplu, pa joker s klupe Bailey promašio i ostalo je 0-0.

Što se hrvatskih reprezentativaca tiče, Šime Vrsaljko je odigrao svih 90 minuta za domaće kao desni bek, a kod gostiju Tin Jedvaj (javna opomena u 64. minuti) i to kao stoper u paru s Dragovićem.

19. travanj 2024 13:44