Action Images via Reuters / Carl Recine Livepic EDITORIAL USE ONLY / REUTERS
SPEKTAKL U MANCHESTERU

VIDEO, FOTO: MOURINHOVE TRUPE 'ISPREBIJALE' AKTUALNOG PRVAKA NA 'MRTVO IME' Ibrahimović i društvo do vrha natrpali mrežu nemoćnih Lisica

Manchester United je uvjerljivo svladao aktualnog engleskog prvaka Leicester City rezultatom 4:1 (4:0). Sve je manje-više bilo jasno već na poluvremenu, a Crveni vragovi su sada skočili na 3. mjesto u poretku, a Lisice se nalaze u donjem dijelu tablice
Piše: Goran Čičin-MašanskerObjavljeno: 24. rujan 2016. 13:10

--------------------------------

MANCHESTER UNITED - LEICESTER 4:1 (Smalling 22', Mata 37', Rashford 40', Pogba 42'/Gray 59')

MANCHESTER UNITED: De Gea - Valencia, Bailly, Smalling, Blind - Herrera, Pogba - Lingard, Mata, Rashford - Ibrahimović

LEICESTER: Zieler - Simpson, Morgan, Huth, Fuchs - Mahrez, Amartey, Drinkwater, Albrighton, Slimani, Vardy

90+3' - Kraj utakmice na Old Traffordu između Manchester Uniteda i Leicester Citya

90' - igrat će se 3 minute sudačke nadoknade

85' - ulazimo u posljednjih nekoliko minuta, gosti pokušavaju zaprijetiti, ali pitanje pobjednika dobro je poznato

77' - Gray je ponovno odlično pucao, ali De Gea je krajnjim naporom izbio u korner

68' - King se našao potpuno sam na 10-ak metara od gola, ali pucao je ravno u De Geu

66' - Ibrahimović je ciljao s vrha 16-erca, ali zamalo pored stative

64' - Jesse Lingard oštro puca, ali visoko preko vrata

59' - GOOOL ZA LEICESTER CITY !!! Demarai Gray je sjajno opalio i smanjio visoku prednost Manchester Uniteda

53' - Ibrahimović je pucao nakon ubačaja Pogbe, ali pored vrata

52' - Manchester United kontrolira igru u nastavku, nema većih prigoda na bilo kojoj strani

46' - počelo je drugo poluvrijeme utakmice Manchester United-Leicester City

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

GOOOOOOL 42. minuta - Ponovno korner, ponovno pogodak. Najviši u skoku bio je Paul Pogba i poslao loptu u mrežu za novi pogodak Uniteda

Paul Pogba Goal HD - Manchester United 4-0... by taftadarka2016

GOOOOOOL 40. minuta - Mata je ovog puta u ulozi asistena. Sjajno je Španjolac proigrao Rashforda koji diže na +3 Uniteda

40' Marcus Rashford GOAL - Manchester United 3... by goalall

GOOOOOOL 37. minuta - Lingard je savršeno ostavio povratnu loptu za Matu koji se potom oslobodio svog čuvara i topovski opalio s desetak metara za povećanje vodstvo Uniteda

Juana Mata Goal HD Manchester United 2-0... by Z-krisz

30. minuta - Pogba je opalio s tridesetak metara, ali Zieler paradom odbija u korner

27. minuta - Pogba je prebacio čitavu obranu Leicestera i odlično uposlio Ibrahimovića koji na desetak metara prima loptu na prsa i puca iz okreta, ali kao i u prethodnom slučaju, lopta odlazi visoko iznad grede

25. minuta - Ibrahimović je izvanredno proigrao Rashforda koji s desetak metara šalje loptu visoko iznad gola. Propala je sjajna prilika za United

GOOOOOOL 22. minuta - Nakon udarca iz kuta Smalling je bio najviši u skoku i poslao loptu iza leđa Zielera za vodstvo Uniteda

20. minuta - United još uvijek nije uspio stvoriti opasnu situaciju pred vratima Leicestera, dok su Lisice s druge strane u nekoliko navrata opasno zaprijetile, ali do pogotka nije došlo

10. minuta - Lopta se slučajno odbila do Albrightona koji je pokušao ubaciti na drugu stranu za Slimanija, ali njegov centaršut bio je izrazito loš. Bila je ovo dobra prilika za Leicester

7. minuta - Pucao je Ibrahimović iz voleja, ali lopta je otišla iznad grede

1. minuta - Utakmica je počela!