youtube
UMJETNIK U ŠPICI

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. srpanj 2017. 11:19

Najveće pojačanje Manchester Uniteda u ovom ljetnom prijelaznom roku, Belgijanac Romelu Lukaku, sinoć je postigao svoj prvi pogodak za klub. Nakime, United je u prijateljskoj utakmici bio bolji od Salt Lakea s 2:1, a ovaj robusni napadač postigao je pogodak u 38. minuti kada je ujedno postavio i konačan ishod susreta.

'Domaćini' su poveli već u 20. minuti pogotkom Silve, da bi Mkhitaryan u 29. poravnao na 1:1. Samo devet minuta kasnije Lukaku je na genijalan način svladao domaćeg vratara i donio pobjedu Unitedu.

lukakutd by goloviliga

Valja napomenuti kako je ovo za Lukakua bila druga utakmica otkako se priključio Unitedu, a u prvoj protiv LA Galaxyja nije se uspisao među strijelce. Podsjetimo, 24-godišnji napadač je na Old Trafford stigao ovog ljeta iz Evertona za 85 milijuna eura.

24. travanj 2024 19:08