Screenshot: Twitter
2. KOLO SKUPINE B

Piše: Toni RoićObjavljeno: 21. lipanj 2017. 01:25

Španjolska je prvi polufinalist Europskog prvenstva U-21 u Poljskoj nakon što je sinoć svladala Portugal 3:1 u dvoboju 2. kola skupine B.

Strijelci za Španjolsku bili su Saul Niguez (21), Sandro Ramirez (65) i Williams (90), dok je jedini pogodak za Portugal u 77. minuti postigao Bruma.

Posebno liječi bili su golovi Saula koji je nanizao nekoliko suparnika na malom prostoru i onda opalio s vrha kaznenog prostora, kao i majstorija Brume koji je zabio dalekometnim udarcem.

Španjolska ima maksimalnih šest bodova i osigurala je prvo mjesto i polufinale.

U drugoj jučerašnjoj utakmici ove skupine Makedonija i Srbija su odigrale 2:2, a Srbija se spasila poraza pogotkom Đurđevića u 90. minuti.

25. travanj 2024 17:53