Boris Streubel / Getty Images / Bongarts/Getty Images
DELIRIJ U NJEMAČKOJ

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 29. srpanj 2016. 11:03

Sinoć su odigrane prve utakmice trećeg pretkola Europske lige, a jedno od najvećih iznenađenja bila je svakako pobjeda Domžala u Ljubljani nad Bilićevim West Hamom (2:1).

Slovenski sastav je poveo u 11. minuti golom Matica Črnica iz kaznenog udarca, a izjednačio je Mark Noble sedam minuta kasnije, također iz jedanaesterca. Črnic je u 49. minuti lijepim golom doveo Domžale u novu prednost, a u samoj završnici je mogao zabiti i treći pogodak, no Adrian je sjajno obranio njegov udarac.

Osim na utakmici Genta i Viitorula Constante gdje su domaćini postigli čak pet pogodaka, na preostalim susretima nije prštalo od pogodaka kao i na susretu Herthe i Brondbya, ali i taj jedan bio je pravo malo remek djelo BiH reprezentativca Vedada Ibiševića koji je fenomenalnim škaricama donio pobjedu Nijemcima. POGLEDAJTE VIDEO!

Vedator makazice_HR_BR_1-0 by mediabh

25. travanj 2024 04:35