Screenshot: Youtube
ODLUKA NAKON JEDANAESTERACA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. kolovoz 2017. 10:32

Nogometaši Real Madrida sinoć su u Chicagu nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca pobijedili izabranu selekciju MLS-a sa 5:3 u njihovoj posljednjoj utakmici u sklopu predsezonske turneje po SAD-u. Nakon regularnih 90 minuta bilo je 1:1.

U 59. minuti Real je poveo. Ceballos je pronašao Mayorala, a ovaj zabija udarcem s nekih 14-ak metara. Izabrana momčad MLS-a vratila se u 89. minuti kada je Dwyer najbolje reagirao nakon gužve iz kornera.

Kod izvođenja jedanaesteraca priliku je dobio naš Mateo Kovačić koji je bio siguran, kao i ostala trojica realovaca benzema, Bale i Marcelo. Kod momčadi MLS-a, za koju su među ostalima zaigrali i Schweinsteiger, Kaka i David Villa, Dwyerov je udarac obranio Zidaneov sin Luca, dok je Dos Santos pogodio vratnicu.

Kovačić je inače zaigrao od 61. minute, dok je Luka Modrić ostao na klupi.

20. travanj 2024 18:40