youtube
POKOSIO GA 'SVJETSKI'

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 26. listopad 2016. 15:53

U prvoj utakmici 10. kola talijanskog nogometnog prvenstva Genoa, koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić, je kao domaćin svladala Milan s visokih 3-0 (1-0).

Domaće je u vodstvo doveo Nikola Ninković u 11. minuti, a taj je rezultat vrijedio sve do same završnice kada je prvo Juraj Kucka zabio autogol u 80. minuti za 2-0, da bi konačni rezultat postavio Leonardo Pavoletti u 86.

Osim vrijede pobjede Genoe valja istaknuti i detalj iz 56. minute kada je Milanov Gabriel Paletta zaradio crveni karton nakon brutalnog starta na Luci Rigoniju. Stoper je poletio zrakom i s obje noge uletio u nesretnog veznjaka, a neki mediji proglasili su ovaj star najgorim u povijesti. POGLEDAJTE VIDEO!

15. travanj 2024 20:36