screenshot
VRUĆE U VINKOVCIMA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 31. srpanj 2016. 00:31

U utakmici 3. kola Prve HNL, Cibalija i Inter su u Vinkovcima odigrali bez pobjednika (3:3). U susretu punom preokreta povratnička momčad u elitni razred HR nogometa uhvatila je kod kuće prvi bod.

Sastav Intera u dva je navrata imao vodstvo, ali Cibalija je pogotkom Frane Vitaića pet minuta prije kraja ipak stigla do zasluženog boda. Osim kiše pogodaka koju je publika u Vinkovcima mogla svjedočiti, valja izdvojiti i zanimljiv detalj u 45. minuti utakmice kada je došlo do verbalnog okršaja pomoćnog suca i gostujućeg trenera Samira Toplaka.

Toplak je nakon jedne situacije tražio jedanaesterac, ali sudac Frković iz Gospića nije odlučio pokazati na bijelu točku. Trener Intera bio je iznerviran, a potom ga je morao smirivati pomoćni sudac koji je to učinio na iznimno vulgaran način.

- Još neka se samo jednom javi! Ići će van zbog mene. Šta je, šta je!? Ajde tišina tamo, što se javljaš koju pi*** materinu - vikao je pomoćni sudac.