Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images
27. KOLO BUNDESLIGE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 04. travanj 2017. 22:33

Andrej Kramarić srušio je Bayern. U 27. bundesligaškom kolu Hoffenheim je na svojoj Wirsol Rhein-Neckar Areni pobijedio moćnog bavarskog diva s 1:0, a jedini gol je postigao hrvatski napadač u 21. minuti.

Kramarić je u spomenutoj 21. minuti odlično povukao loptu i s više od 20 metara neobranjivo 'probio' rezervnog golmana bavarskog velikana Ulreicha. Bayernu je to tek drugi ovosezonski prvenstveni poraz.

Hrvatski reprezentativac je od samog početka među najboljim igračima domaćina, a prije gola imao je i dvije dobre prilike.

...

Kramariću je to 11. ovosezonski bundesligaški gol. U prošlom je kolu hrvatski napadač zabio dva gola Herthi.

Ante Rebić odigrao je svih 90 minuta za Eintracht iz Frankfurta, kojega vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, u 0-1 (0-0) porazu na gostovanju kod Kölna. Strijelac jedinog gola bio je Jojić (53). Sedmi Eintracht je ostao na 37 bodova, dok je Köln peti sa 40.

U preostala dva susreta igrana u utorak Borussia Dortmund je nadigrala Hamburger SV sa 3-0 (1-0), a istim je rezultatom i Werder svladao Schalke 04.