Getty Images
A ONDA SU MU GOL - 'UKRALI'

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 25. veljača 2017. 23:15

Nogometaši Juventusa slavili su u 26. kolu Serie A u Torinu s 2:0, a ključni posao odradio je naš Mario Mandžukić, koji je, slično kao i Marko Pjaca prije nekoliko dana protiv Porta, probio protivnički obrambeni bedem i olakšao posao prvaku.

Mandžo je u prvom poluvremenu promašio dvije velike prilike, a onda se u svom stilu iskupio u 52. minuti kad je doslovno ugurao u mrežu i loptu i protivničkog vratara i to nakon što je s pet metara glavom zakucao loptu u vratnicu nakon ubačaja Cuadrada.

.-..-

Službeno je pogodak zaveden kao autogol gostujućeg vratara Skorupskog pa je Mandžo ostao na pet ovosezonskih prvenstvenih golova.

Konačnih 2:0 je povećao Alex Sandro u 65. minuti. Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu za lidera, dok je Marko Pjaca ušao u igru u 85. minuti.

Juventus vodi s 66 bodova ispred Rome (56) i Napolija (52), dok je Empoli ostao 17. s 22 boda.