Kyle Terada / USA Today Sports / Reuters
NBA LIGA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 08. studeni 2016. 10:27

Stephen Curry nastavio je sa starim navikama još iz prošle sezone, a to drugim riječima znači kako je nastavio obarati rekorde. Fenomenalni košarkaš Golden Statea sinoć je u utakmici protiv New Orleansa srušio rekord po broju trica u jednoj utakmici, naime, Curry ih je utrpao 13, a ukupno je upisao 46 poena što je bilo dovoljno za pobjedu njegove momačadi 116:106.

S druge strane i LA Clippersi su nastavili s pobjedama, a u Staples Centeru bili su bolji od Detroit Pistonsa. Domaća momčad je slavila rezultatom 114:82, a najbolji kod Clippersa sa 24 koša, 8 asistencija i 6 skokova bio Chris Paul, J.J. Reddick dodao je 20 poena.

Philadelphia i Dario Šarić upisali su novi poraz, a ovaj put od Utah Jazza na svom terenu rezultatom 84:109. To je za 76-erse bio šesti poraz u jednako toliko utakmica. Naš košarkaš ubilježio je četiri poena, dva skoka i dvije asistencije za 23 minute igre. Pobjednike je s 20 poena predvodio Gordon Hayward.

Osim 76'ersa težak poraz upisali su i košarkaši Orlando Magica na gostovanju kod Chicago Bullsa (112:80), a još jednu slabiju šutersku večer imao je Mario Hezonja. Mladi hrvatski reprezentativac ubacio je devet poena uz šut 4-13 i 1-6 za tri poena. Također valja napomenuti kako je za Orlando zaigrao i naš drugi reprezentativac Damjan Rudež koji je u 10 minuta na parketu promašio oba šuta.