Zlatko Kranjčar
 Željko Hajdinjak / Cropix
PRIPREMNA UTAKMICA

DINAMO SE SPASIO U ZADNJI TREN 'Gojak' donio izjednačenje 'pet do 12', debitirao Karimi

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 02. srpanj 2016. 22:27

Nogometaši Dinama remizirali su protiv rumunjskog Panduriija u pripremnoj utakmici u Murskoj Soboti s 1:1.

Vodeći gol za Pandurii u 38. minuti zabio je bivši igrač Lokomotive Mrzljak, da bi u 88. 'modre' poraza spasio Gojak. Šovšić je povukao od centra, maknuo igrače s leđa, istrpio duele, odlično proigrao Gojaka, koji je u padu uspio zatresti mrežu. Zaslužili su 'modri' taj pogodak, odigrali su dobro drugo poluvrijeme, trebali zabiti još koji gol.

Podsjećamo, Dinamu je ovo drugi remi protiv rumunjskih klubova u pripremama budući su prethodno odigrali 0:0 protiv Steaue.

Dinamo je igrao sve bolje kako je susret odmicao, a u drugom su dijelu osim gola Gojaka mogli još koji put zatresti mrežu.

Valja reći kako je u ovom susretu za Dinamo debitirao novopridošli Iranac Karimi, koji je zadnjih desetak minuta odradio na poziciji zadnjeg veznog.

'Modri' sljedeću pripremnu utakmicu igraju u srijedu kada će im suparnik biti danski Kopenhagen.

28. travanj 2024 20:46