Screenshot
SPORNA SITUACIJA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. kolovoz 2017. 01:15

Nogometaši Rijeke izborili su plasman u 4. pretkolo Lige prvaka izbacivši austrijskog prvaka - Red Bull iz Salzburga.

Na Rujevici je hrvatski prvak uspio obraniti 1:1 iz Salzburga odigravši 0:0, iako valja reći da je austrijski prvak opasno prijetio i da je drugo poluvrijeme bio puno bolja momčad.

U 54. minuti susreta dogodila se sporna situacija na koju će Austrijanci zasigurno imati prigovora. Naime, tada se zatresla mreža Rijekinog gola, a zabio je Reinhold Yabo. Međutim nakon reakcije linijskog suca glavni sudac Hüseyin Göçek gol je poništio zbog dosuđenog zaleđa.

Sporna situacija nalazi se na 1:15:53 u videu ispod.

Nakon pregleda usporene snimke dojam je da zaleđa nije bilo i da je sucu promaklo da je zadnji igrač bio Stefan Ristovski, a ne Yabo.

U svakom slučaju, Rijeka je prošla, a u blagajnu kluba s Rujevice sjest će još barem šest milijuna eura.

04. svibanj 2024 17:28