Varazdin, 271110.Utakmica 17. kola prve HNL izmedju Varazdina i Splita odgodjena je zbog snijega koji nije ociscen sa terena.Foto: Zeljko Hajdinjak / CROPIX
 Zeljko Hajdinjak / CROPIX
PRVA HNL - 17. KOLO

Istra u Kranjčevićevoj šokirala Zagreb, Šibenčani pali na Bosutu, odgoda u Varaždinu

U 17. kolu Prve HNL najveće iznenađenja načinila je istra koja je u Kranjčevićevoj sredila Zagreb. Utakmica Varaždin - Split odgođena je zbog snijega
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. studeni 2010. 16:54

Hajduk - Osijek 2-1 (Vukušić 18' Ibričić 86' / Pavličić 16')

86. minuta - Ibričić je pucao i pogodio Gavrića od koje se lopta odbila i otišla iza leđa Karduma

80. minuta - Kardum je obranio udarac Tomasovu

74. minuta - Tomasov je zatresao mrežu Osijeka, no suđeno je zaleđe

65. minuta - Sharbini je ubacio za Čopa koji glavom slabo puca

46. minuta - Čop je zamijenio Brkljaču i odmah pogodio vanjski dio mreže nakon dodavanja Oremuša. Nekoliko trenutaka kasnije Vukušić je pucao s 12 metara, a Kardum je ponovno obranio

39. minuta - Radošević je sjajnom reakcijom spasio vrata Hajduka

32. minuta - Kardum je ponovno sjajno reagirao. Ovaj puta obranio je udarac Anasa koji je danas jako raspoložen

30. minuta - Ibričić je ubacio iz slobodnog udarca i Brkljača je glavom pucao, no lopta je otišla ravno u ruke Kardumu

18. minuta - Hajduk je brzo uzvratio i izjednačio preko Vukušića. Trebotić je uposlio Sharbinija koji izbija sam pred Karduma i dao loptu za Vukušića

16. minuta - Pavličić je prošao pokraj trojice igrača Hajduka i matirao Radoševića

9. minuta - Oremuš je dodao loptu Vukušiću, no on ju nije dobro primio. Da je bolje reagirao mladi napadač bi se našao u sjajnoj poziciji. Nekoliko trenutaka kasnije Oremuš je glavom pucao, a Kardum skinuo loptu

Hajduk: Radošević - Maloča, J. Buljat, Vejić, Jozinović, Oremuš - Brkljača, Trebotić - Anas, Ibro - Vukušić

Trener: Goran Vučević

Osijek: Kardum - Lukačević, Gavrić, Čaušić, Pušić - Vidaković, Pavličić, Kurtović - Špehar - Maglica, Miličević

Trener: Branko Karačić

Zagreb - Istra 1961 0-1 (Šehić 57')

KRAJ

57. minuta - Šehić je zabio za vodstvo Istre koja je bolja momčad na terenu

Zagreb: Višić - Ivanković, Tokić, M.Pavlović, Celjak - Jugović, Jefthon - Abdurahimi, Šovšić, Jurendić - Krstanović

Trener: Luka Pavlović

Istra 1961: Škorić - Kacić, Stranatić, Pauletić, Marković - Kovačević, Anđelković - Roce, Linić, Alimi - Šehić

Trener: Zoran Vulić

Cibalia - Šibenik 2-1 ( Vitaić 16' Bartolović 11m 22' Kresinger 32' / Malčić 10')

32. mintua - Kresinger je povećao vodstvo Cibalije

22. minuta - Bartolović je precizan iz kaznenog udarca. Pucao je u donji desni kut i pogodio za vodstvo

16. minuta - Vitaić je izjednačio

10. minuta - Nakon gužve pred vratima Cibalije lopta se odbila od Lučićevih leđa i ušla u gol. Pucao je Malčić

Cibalia: Matković - Parmaković, Lučić, Tomić - Čuljak, Vitaić, Jurić, Kvesić - Bartolović - Šimunac, Kresinger

Trener: Stanko Mršić

Šibenik: Blažević - Medvid, Kartelo, Fuštar, Bulat - Elez, Bačelić - Grgić - Jakoliš, Gović, Malčić - Jelić

Trener: Vjekoslav Lokica

Slaven Belupo - Inter 0-0

Slaven Belupo: Rodić - Bagarić, Maras, Kokalović, Purić - Nynkeu, Milardović - Delić, Gregurina, Mujanović - Vojnović

Trener: Mile Petković

Inter: Santini - Balić, Gulić, Herceg, Jančetić - Šarić, Yankep - Palić, Oršić, Grgurović - Abilaliaj