CHARLY TRIBALLEAU Afp
SEDMI PORAZ SEZONE

Nogometaši Toulousea pobijedili su Rennes s 3:1 u proj nedjeljnoj utakmici 23. kola Ligue 1
Piše: SN, HINAObjavljeno: 12. veljača 2023. 15:10

Momčad hrvatskog reprezentativca Lovre Majera teško je nastradala u prvom poluvremenu nakon kojeg su zaostajali sa čak 3:0.

Ratao i Aboukhlal zabili su dva gola u razmaku od dvije minute (26. i 27.), da bi Dallinga u 37. minuti zabio za 3:0 vodstvo domaćih na semaforu. U nastavku je Rennes u 55. minuti autogolom Rouaulta samo uspio ublažiti poraz.

Majer je u igru ušao u 69. minuti.

Prvi gol Toulousea možete pogledati OVDJE.

Gol Toulousea za 2:0 možete pogledati OVDJE.

Rennesu je ovom sedmi ovosezonski poraz, a na ljestvici se nalaze na petom mjestu. Nakon ove pobjede Toulouse se popeo na 10. mjesto i ima 32 boda.

Treći gol Toulousea pogledajte OVDJE.

Nogometaši Lillea slavili su u utakmici 23. kola francuskog prvenstva kod kuće protiv Strasbourga s 2-0 i probili se na peto mjesto.

Oba pogotka za Lille zabio je Kanađanin David.

Toulouse je u nedjelju kod kuće u utakmici 23. kola francuskog prvenstva sa 3-1 svladao Rennes. Toulouse je svoja tri gola postigao u prvom poluvremenu u razmaku od deset minuta. Za 1-0 je u 27. minuti zabio Ratao, na 2-0 minutu kasnije podiže Aboukhlal, a na 3-0 u 37. minuti Dallinga. U 55. minuti Rouault zabija autogol i smanjuje vodstvo Toulousea na 3-1. Hrvatski reprezentativac Lovro Majer je ušao u igru za Rennes od 70. minute.

19. svibanj 2024 13:09