Screenshot: Reddit
PRAVA ŠTETA ŠTO NIJE UŠLO

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 15. ožujak 2017. 00:21

Nogometaši Juventusa rutinski su odradili posao u osmini finala Lige prvaka protiv Porta. Nakon 2:0 slavlja u gostima upisali su domaću 1:0 pobjedu golom Dybale iz jedanaesterca i izborili plasman među osam najboljih momčadi Starog kontinenta.

Mario Mandžukić odigrao je za Juventus svih 90 minuta, dok je Marko Pjaca u igru ušao na poluvremenu.

Obojica hrvatskih igrača imali su nekoliko kvalitetnih prilika za postizanje gola, a izdvojili smo jednu njihovu krasnu zajedničku akciju za koju je prava šteta da nije okrunjena golom.

Nakon ubacivanja s desne strane u 60. minuti Mandžukić je krasno petom proslijedio loptu Pjaci koji si je stvorio priliku za udarac, ali nije uspio pogoditi.

Mario Mandzukic Brilliant Back-Heel Pass vs Porto! by claytonashurst

Prava šteta jer bi to bio zaista lijepi gol proizašao iz suradnje hrvatskog tandema.

19. svibanj 2024 16:53