Mario Pašalić

MAIRO CINQUETTI/NURPHOTO/SHUTTER/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Mairo Cinquetti/nurphoto/shutter/shutterstock Editorial/profimedia
FIORENTINA SVE PROSULA

VIDEO Pogledajte novi gol Marija Pašalića: Ušao s klupe pa potvrdio veliki preokret i prolaz u finale

U finalu će Atalanta igrati protiv Juventusa, 15. svibnja na rimskom Olimpicu
Piše: HinaObjavljeno: 24. travanj 2024. 23:27

Nogometaši Atalante plasirali su se u finale talijanskog Kupa nakon što su na domaćem terenu u Bergamu pobijedili Fiorentinu 4-1 i time nadoknadili 0-1 iz prvog susreta.

Već u osmoj minuti Atalanta je izbrisala minus iz Firence nakon što je Koopmeiners pogodio za 1-0. Gosti iz Firence su početkom drugog poluvremena ostali s igračem manje nakon isključenja Milenkovića, ali su unatoč tome izjednačili golom Martineza Quarte u 68. minuti.

U završnici je uslijedio žestoki nalet Atalante koja je brojčanu prednost materijalizirala s tri gola. U 75. minuti je Scamacca pogodio za 2-1, potom je Lookman u 94. bio strijelac za 3-1, a sve je zaključio Mario Pašalić. U 98. minuti hrvatski reprezentativac je golom okrunio domaći kontranapad tako što je prebacio suparničkog vratara i postavio konačnih 4-1. Pašalić je u igru ušao u 70. minuti.

POGODAK PAŠALIĆA POGLEDAJTE OVDJE

Pašaliću je to bio ukupno šesti gol ove sezone. Četiri je dao u Serie A, a jedan u Europskoj ligi.

U finalu će Atalanta igrati protiv Juventusa, 15. svibnja na rimskom Olimpicu.

24. travanj 2024 23:30