KVALIFIKACIJE ZA SP 2014.

Englezi kiksali, ali ostali vodeći: Poljska u Varšavi golom Glika uzela bod Gordom Albionu!

Piše: HinaObjavljeno: 17. listopad 2012. 21:09

U dvoboju H skupine kvalifikacija za SP 2014 u Varšavi su nogometaši Poljske i Engleske odigrali 1:1, te su obje momčadi još uvijek neporažene u skupini.

Oba pogotke postignuta su glavom nakon udaraca s kuta. Prvo je Engleze u vodstvo doveo Wayne Rooney u 31. minuti, a u 70. minuti je nakon pogrešnog istrčavanja engleskog vratara Joea Harta izjednačio Kamil Glik.

p1-1e footyroom.com by Futbol2101

Ova utakmica se trebala odigrati u utorak,ali je odgođena za danas jer su Poljaci propustili zatvoriti krov na Nacionalnom stadionu, pa se nije moglo igrati na terenu natopljenom vodom.

Englezima je ovo već drugi remi u skupini, ali i dalje vode s 8 bodova, Crnogorci imaju 7, dok su Poljaci na 5 bodova i utakmicom manje od Engleza.