Stuart Franklin - FIFA/FIFA via Getty Images / FIFA via Getty Images
U SJAJNOJ FORMI

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 14. svibanj 2017. 18:38

Bivši reprezentativac Hrvatske Nikica Jelavić postigao je dva pogotka u pobjedi svog Guizhou Zhichenga u pobjedi nad Tianjin Quanjinom.

Guizhou je slavio 2:1, a Jelavić je prvi gol dao u 15. minuti nakon što je nadskočio gostujuću obranu, dok je za goste izjednačio nekadašnji igrač Milana i reprezentativac Brazila Alexandre Pato u 80. minuti. Taman kad se činilo da će ogled završiti bez pobjednika, Jelavić je na sjajan način dovršio jednu kontru i donio važna tri boda.

Bivši član Hajduka sada ima ukupno pet pogodaka na kontu, a prošlo je devet kola. Njegov Guizhou zauzima 11. mjesto od 16 klubova.

05. svibanj 2024 08:26