Livakovićeva obrana

SCREENSHOT/SPORTKLUB
NOVI TRIJUMF

Bivšem vrataru Dinama ovo je deseta utakmica s čistom mrežom otkako je postao član turskog velikana
Piše: SNObjavljeno: 03. veljača 2024. 20:01

U 24. kolu turske Superlige, Fenerbahçe je uhvatio novu pobjedu i ponovno se izjednačio na vrhu s Galatasarayem. Klub iz Istanbula slavio je 2:0 na gostovanju kod Antalyaspora, a do pobjede su došli pogocima Cengiza Ündera iz 45. minute, te Michyja Batshuayjija u petoj minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena. Gostujuća vrata čuvala je "jedinica" Vatrenih, Dominik Livaković, koji je ponovno odigrao veliku ulogu u lovu na tri boda.

Naime, prije negoli je Batshuayi pogodio za potvrdu pobjede u samom završetku utakmice, hrvatski vratar sjajno je reagirao u 86. minuti i spriječio povratak domaćina u utakmicu.

Livakovićevu obranu pogledajte OVDJE.

Bivšem vrataru Dinama ovo je bila deseta utakmica s čistom mrežom otkako je postao član turskog velikana. Do kraja prvenstva ostalo je još 14 utakmica, a Fenerbahçe i Galatasaray davno su se odvojili od ostatka ligaške družine, te je prilično jasno kako će jedan od njih postati i prvak.

11. svibanj 2024 08:25