Zenit/Facebook
SNAŠAO SE

Zenit je slavljem s 2:1 uzeo Superkup Rusije. Lovren debitirao, Ćorluka golom smanjio zaostatak.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 07. kolovoz 2020. 20:25

Jedna je ruska nogometna sezona tek završila, a druga je počela upravo danas. U ruskom nogometnom superkupu sastali su se Zenit iz St. Petersburga i moskovski Lokomotiv. Iako su Moskovljani na papiru bili gosti, igralo se u ruskoj prijestolnici, ali ne na stadionu Lokomotiva, već na CSKA Areni gdje igra istoimeni gradski rival i klub Nikole Vlašića

U postavama i jednih i drugih bili su - Hrvati. Svoj je debi za momčad Zenita upisao novi igrač Dejan Lovren koji je startao od prve minute, baš kao i Vedran Ćorluka s druge strane. I baš je Ćorluka, nekadašnji hrvatski reprezentativac zabio pogodak za Lokomotiv. Bilo je tada 2:0 za Zenit, golovima Dzyube u 14. minuti, odnosno Ozdoeva u 69. kad je nakon kornera Antona Mirančuka Ćorluka pogodio za 2:1.

Njegov zgoditak iz 72. minute vratio je nadu Lokomotivu da se može vratiti i izboriti produžetke, a možete ga pogledati u nastavku:

28. travanj 2024 20:13