REUTERS
FA KUP

Piše: HinaObjavljeno: 11. ožujak 2017. 21:44

Nogometaši Arsenala očekivano su se plasirali u polufinale FA Kupa, oni su na svom terenu s uvjerljivih 5-0 (1-0) svladali petoligaša Lincoln City.

Gosti su uspijevali držati 0-0 sve do sudačke nadoknade prvog poluvremena, ali tada je Walcott (45+1) ipak uspio dovesti "topnike" u vodstvo, da bi u nastavku Giroud (53), Waterfall (58-ag), Sanchez (72) i Ramsey (75) postavili rezultat na konačnih 5-0.

Ranije u subotu polufinale je osigurao i Manchester City gostujućom pobjedom protiv Middlesbrougha od 2-0 (1-0). City je poveo već u 3. minuti preko Davida Silve, a prolazak je potvrdio Sergio Aguero golom za konačnih 2-0 u 67. minuti.

U nedjelju je na programu okršaj Tottenham Hotspura i trećeligaša Millwalla, dok će Chelsea i Manchester United svoj susret odigrati u ponedjeljak.

Polufinalni ogledi igrat će se na Wembleyju 22. i 23. travnja.

03. svibanj 2024 08:33