REUTERS/Shamil Zhumatov / REUTERS
PRVIJENAC U NAJDRAŽEM DRESU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 01. rujan 2017. 20:46

Crna Gora je odigrala utakmicu (u Astani) protiv Kazahstana u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo i pobijedila 3:0, a strijelac prvog pogotka bio je Marko Vešović u 32. minuti.

Crnogorci su odigrali jednu lijepu akciju i izbacili Vešovića u šansu, a igrač Rijeke je majstorski potkopao loptu i prebacio istrčalog vratara Lloriju za vodstvo gostiju. Drugi pogodak djelo je bivšeg Dinamovca Fatosa Bećiraja u 53. minuti, a treći Marka Šimića u 63. minuti.

Vesovic Goal HD - Kazakhstan 0-1 Montenegro 01... by Goals_online

Vešoviću je to prvijenac u reprezentaciji, dosad je upisao šest nastupa, a Crna Gora ima velikih izgleda za plasmanom na SP koji bi bio povijesni jer im to nikad nije pošlo za nogom otkako su samostalna država.

Prvoplasirana Poljska ima 16 bodova, Crnogorci su s ovom pobjedom na 13, a trećeplasirani Danci na 10 bodova.