SCREENSHOT
SJAJNA REAKCIJA

Salzburg i Rapid su podijelili bodove u utakmici 25. kola austrijske Bundeslige
Piše: SNObjavljeno: 07. travanj 2024. 20:18

Roko Šimić je spriječio Luku Sučića u postizanju autogola. Koliko god prethodna rečenica zvučala nespretno, toliko najbolje opisuje situaciju koja se dogodila u 23. minuti utakmice austrijskog prvenstva između Salzburga i Rapida.

Nakon slobodnog udarca za Rapid gosti su ubacili loptu u peterac, a najviši je u skoku bio Sučić. On je loptu glavom uputio prema svojem golu, ali je autogol akrobatskim potezom praktično s gol-crte spasio Šimić.

Šimićevo spašavanje Sučića pogledajte OVDJE.

U toj situaciji nije bilo gola, a vidjeli smo ih kasnije. Konate je doveo Salzburg u vodstvo u 87. minuti, a konačnih 1:1 je u šestoj minuti sudačke nadoknade postavio Grull. Sučić je odigrao cijelu utakmicu, Šimić izašao u 62. minuti.

Salzburg je ostao na prvom mjestu s 32 boda, Sturm je drugi s 29, a Rapid i LASK imaju po 21.

07. travanj 2024 20:18