Screenshot: Reddit
DEMONSTRACIJA SNAGE

Piše: Jutarnji.hrObjavljeno: 01. lipanj 2016. 20:16

Španjolska nogometna reprezentacija odigrala je prijateljsku utakmicu protiv Južne Koreje u Red Bull Areni u Salzburgu i slavila sa super uvjerljivih 6:1.

Španjolski izbornik Vicente del Bosque započeo je susret sa sljedećim sastavom: Casillas; Azpilicueta, Pique, Bartra, Bellerin; Bruno, Fabregas, Iniesta; Nolito, Morata, Silva.

Mrežu Južne Koreje načeo je Silva u 30. minuti iz prekrasnog slobodnog udarca, a već minutu kasnije mrežu suparnika trese i Fabregas nakon prethodne velike pogreške vratara. Na poluvrijeme se otišlo s 3:0 za Španjolsku nakon gola Nolita u 38., minuti, a uslijedili su golovi Morate u 49. i ponovno Nolita u 54. minuti.

Počasni gol za Koreju postigao je Ju Se Jong u 83. minuti, a konačnih 6:1 je svojim drugim golom na susretu u 89. minuti postavio Morata.

Španjolska je suparnik Hrvatskoj u skupini D na Euru u Francuskoj, a njihov je međusobni ogled na rasporedu 21. lipnja.

06. svibanj 2024 00:01