Action Images via Reuters
TEŠKA OZLJEDA GLAVE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 28. travanj 2019. 00:11

U 36. kolu Premiershipa Fulham je s 1:0 pobijedio Cardiff. Jedini strijelac na utakmici bio je Ryan Babel u 79. minuti, no glavna je vijest u svim britanskim medijima bio Dennis Odoi.

Ovu utakmicu su obilježile ružne scene, točnije ozljeda Odoija kojeg je suigrač slučajno udario nogom u glavu. Odoi je odmah završio na travnjaku na kojem je ostao nepomično ležati.

Sa travnjaka je iznesen na nosilima i s maskom za kisik. Devet minuta liječnici su pružali pomoć Odoiju koji je, na sreću, drugo poluvrijeme pogledao s tribina.

Crystal Palace i Everton odigrali su utakmicu bez golova. Utakmica između Southamptona i Bournemoutha završila je rezultatom 3:3, Wolvesi su u gostima pobijedili Watford 2:1, a Brighton je kod kuće izvukao bod protiv Newcastlea u 1:1 remiju.

05. svibanj 2024 06:19