Reuters / John Sibley Livepic / REUTERS
PRAVI PODBAČAJ

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 14. svibanj 2017. 19:06

West Ham Slavena Bilića je ugostio Liverpool u sklopu 37. kola Premiershipa i izgubili s visokih 4:0.

Pobjedu Liverpoolu su donijeli Sturridge (35.), Coutinho (57., 62.) i Origi (76.), a hrvatski reprezentativac Dejan Lovren je odigrao svih 90 minuta za Redse.

Bilić ne mora brinuti zbog poraza jer je ranije već osigurao ostanak u ligi, ali ovako visok poraz će ipak zaboljeti navijače Hammersa koji su u znak prosvjeda počeli napuštati stadion i 15-20 minuta prije kraja...

Liverpool je ovom pobjedom došao na korak do plasmana u Ligu prvaka, a svakako valja napomenuti da je bivši hrvatski izbornik ostao bez usluga nekolicine ozlijeđenih igrača poput Carrolla, Noblea, Antonija, Kouyatea, Ogbonne i Sakha što je zasigurno utjecalo na izvedbu.