REUTERS/Thomas Mukoya / REUTERS
ODLIČAN POČETAK

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 13. srpanj 2017. 23:11

Legenda engleskog nogometa i najbolji strijelac u povijesti te reprezentacije Wayne Rooney imao je sjajan debi nakon povratka u Everton prije koji dan.

Everton igra jedan turnir u Tanzaniji, a Rooney je primio loptu na 30-ak metara od gola i efektnim udarcem matirao vratara kenijske ekipe Gor Mahije za početno vodstvo u 34. minuti.

Nešto kasnije je kenijska momčad izjednačila golom Tuyisenge u 38. minute, a pobjedu 2:1 Englezima donosi Dowell u 82. minuti susreta.

Rooney je posljednjih 13 godina proveo u Manchester Unitedu gdje je otišao još kao 18-godišnjak, a teško je ne primjetiti sličnosti između današnjeg pogotka i prvijenca za Everton prije 13 godina u pobjedi 2:1 nad Arsenalom.

05. svibanj 2024 08:12