Sergio Ramos Reuters / Paul Hanna / REUTERS
POBJEDA UZ REPOVE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 14. svibanj 2017. 22:25

Real Madrid je odigrao igra važnu utakmicu protiv Seville i pobijedio 4:1, a prvi pogodak je dao Nacho i to na krajnje čudan način. Strijelci ostalih golova bili su Cristiano Ronaldo (23., 78.) te Toni Kroos u 84. minuti.

Naime, Nacho je zabio u 10. minuti - dosuđen je prekršaj na 20-ak metara od gola, svi su stali i počeli formirati živi zida, kao što je to inače najnormalnija praksa u takvim situacijama.

Amazing!!!

Međutim, Nacho nije previše mario i mrtav-hladan je potegnuo po golu i zabio dok su svi stajali i čudili se. Uistinu, čudno, ali Kraljevi se neće buniti s obzirom da pobjedom dolaze vrlo blizu naslovu prvaka. Sudac Alberto Mallenco je samo pustio igru i odbio proteste igrača Seville. Iako krajnji rezultat sugerira jednostavan posao i laganu pobjedu, istina je ponešto drugačija. Crnogorski reprezentativac Stevan Jovetić je zabio u 49. minuti vrlo lijepim golom i sve do završnice je bilo prilično neizvjesno.

Barcelona je slavila identičnim rezultatom protiv Las Palmas uz hat-trick Neymara, a jedan je zabio Luis Suarez (Ivan Rakitić je igrao do 79. minute).

Poznavajući ljuto i vječno rivalstvo s madridskim klubom, kao i činjenicu da se vodi velika borba za tron, nije teško pretpostaviti da će uslijediti brojni prigovori nakon utakmice zbog pogotka Nacha.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić je startao u prvih 11, dok je Luka Modrić krenuo na klupi, a ušao je u 72. minuti upravo umjesto zemljaka Kovačića.

Tablice vam donosi SofaScore - rezultati uživo

REZULTATI 37. KOLA:

Alaves - Celta 3-1 (Manu Garcia 5, Zou 18, Deyverson 37 / Aspas 78-11m)

Las Palmas - Barcelona 1-4 (Bigas 63 / Neymar 25, 67, 71, L. Suarez 27)

Villarreal - Deportivo 0-0

Real S. - Malaga 2-2 (Prieto 31-11m, Bautista 85 / Hernandez 45, Recio 75)

Betis - Atletico 1-1 (Ceballos 57 / Savić 66)

Real M. - Sevilla 4-1 (Nacho 10, Cristiano Ronaldo 23, 78, Kroos 84 / Jovetić 49)

Athletic - Leganes 1-1 (Aduriz 14 / Szymanowski 61)

Eibar - Sporting 0-1 (Burgui 32)