Maurizio Lagana/Getty Images / Getty Images
REZULTATSKI POTOP

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 02. prosinac 2016. 23:43

Napoli je u prvoj utakmici 15. kola talijanske Serie A uvjerljivo pobijedio Inter 3:0.

Već je sam početak susreta nagovijestio katastrofu Intera kada su zabili Zielinski i Hamšik u drugoj odnosno petoj minuti za velikih 2:0.

Gosti su pokušali smanjiti zaostatak i vratiti se u utakmicu, ali konačnih 3:0 postavlja Insigne u 51. minuti. Hrvatski reprezentativci Ivan Perišić i Marcelo Brozović su odigrali cijelu utakmicu za Inter, a Brozović je zaradio i žuti karton.

Za Napoli je debitirao Marko Rog koji je ušao u igru u 76. minuti.

Ovom pobjedom Napoli je došao do 28. boda i priključio se vodećim momčadima prvenstva, a Inter je poražen nakon tri kola bez poraza.