Hanza Media
KOMENTATOR BEZ DLAKE NA JEZIKU

SEVILLA PONIZILA DINAMOVCE, A LEGENDARNI JOŠKO JELIČIĆ IH JE UNIŠTIO 'On? Pa, za njega je i trajekt Petar Hektorović munja!'

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. studeni 2016. 15:38

Dinamo je u srijedu u četvrtom kolu Lige prvaka upisao novi težak poraz, ovog puta na gostovanju protiv Seville (4:0). Modri, koji su cijelo drugo poluvrijeme imali igrača manje zbog isključenja Stojanoviča, i dalje su jedini klub koji ove sezone u grupnoj fazi Lige prvaka još nije postigao pogodak.

Nevjerojatne su zapravo bile pogreške koje su 'modri' nogometaši radili tijekom čitavih 90 minuta. Španjolski mediji uglavnom su bili puni kritika na račun igre Dinamovih nogometaša, a ništa drugačije nije bilo niti u Hrvatskoj.

I bivši nogometaš Dinama, Joško Jeličić bio je nakon utakmice iznenađen nekim situacijama, pa je tako u HRT-ovoj emisiji nakon susreta oduševio javnost svojim izjavama gdje je primjerice za 'modrog' stopera Gordona Schildenfelda kazao kako je u ovom trenutku i 'trajekt Petar Hektorović za njega munja'.

Севилья - Динамо Загреб 4:0. Обзор матча. Лига Чемпионов 2016/17 - Тур 4 от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Posebno je zanimljiv bio komentar na Stojanovićev prekršaj za crveni karton.

- Bila je to jako opasna situacija. Jedan protiv devet na 60 metara od gola.

Kada je u pitanju bio kapetan Josip Pivarić koji je u jednom trenutku opasno zaplivao, Jeličić je bio nemilosrdan.