REUTERS/Carlos Barria / REUTERS
MINIJATURE U SAD-U

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. srpanj 2017. 11:19

Još jedan susret Barcelone u SAD-u, još jedna pobjeda i još jedna utakmica u kojoj je briljirao Brazilac Neymar. Naime, Barcelona je u sklopu priprema za nadolazeću sezonu odradila još jednu prijateljsku utakmicu, ovog puta protiv Mourinhovog Manchester Uniteda i odnijela minimalnu pobjedu 1:0.

Nakon što je s dva pogotka srušio Juventus, Neymar je Kataloncima donio pobjedu i protiv Uniteda i ponovno pokazao zašto su u PSG-u za njega spremni izdvojiti 222 milijuna eura. Sami pogodak do kojeg je došlo u 31. minuti i nije neko remek-djelo, ali Brazilac je u toj situaciji pokazao kako ga osim velike tehnike krasi i ogromna požrtvovnost kada je u kaznenom prostoru ukrao jednu loptu Antoniju Valenciji i potom ju poslao iza leđa De Gee.

Mourinho je na teren od prve minute izveo gotovo čitavu prvu momčad, a zbog ozljeda u sastavu nije bilo Andera Herrere te Juana Mate dok je s druge strane i Erneste Valverde imao na raspolaganju udarnu momčad u kojoj je bilo tek jedno iznenađenje, a to je bio 19-godišnji Carles Arena. Naš Ivan Rakitić također je našao mjesto u početnom sastavu

01. svibanj 2024 00:03