Screenshot: DailyMotion
JEDAN OD NAJBOLJIH

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. kolovoz 2017. 20:11

U susretu 3. kola poljskog nogometnog prvenstva Lech Poznanj, kojeg vodi hrvatski stručnjak Nenad Bjelica, pobijedio je Arku iz Gdyne 3-0 preuzevši vodstvo na ljestvici.

Jedan od najboljih igrača utakmice bio je hrvatski nogometaš Mario Šitum koji je upisao pogodak i asistenciju.

Krilni igrač zagrebačkog Dinama, koji u Lechu na posudbi, postigao je treći gol na utakmici u 83. minuti. Prije toga je asistirao Macieju Makuszewskom u 74. minuti za 2-0. Vodeći pogodak na utakmici zabio je Maciej Gajos u 20. minuti.

Mario Situm Lech 3-0 Arka Gdynia 27.08.2017 by footballgoalshow

Šitum je odradio cijeli susret, dok je Filip Jazvić u suparničkim redovima igrao od 58. minute.

Lech je upisao pobjedu premda je od 56. minute igrao bez isključenog Gajosa.

2-0 Maciej Makuszewski Goal Poland Ekstraklasa... by sharleenguglielmo

Ovom pobjedom Lech se probio na prvo mjesto ljestvice sa 14 bodova koliko ima i Zaglebie Lubin.

27. travanj 2024 17:13