REUTERS/Murad Sezer / REUTERS
TURSKA LIGA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 01. svibanj 2017. 23:51

Igor Tudor vratio se pobjedama, a njegov Galatasaray u Bursi je dobio Bursaspor 5:0 u 29. kolu turske lige, što je dobrodošla vijest za hrvatskog trenera, koji je prije toga u osam utakmica na klupi velikog istanbulskog kluba osvojio samo 10 bodova.

U Bursi je Galatasaray poveo autogolom Ertugrula već u 6. minuti, Bruma je povećao prednost u 45. minuti, i zapravo je drugo poluvrijeme bilo formalnost. Stoper Ahmet Calik, napadač Lukas Podolski i na kraju u 89. minuti Yasin Oztekin donijeli su konačnih 5:0.

Nakon gradskog derbija s Fenerbahčeom, u kojem je izgubio 0:1, Tudor je istaknuo ponos na igru svoje momčadi, što je potvrdio budući da je igrao s praktično istom momčadi. Imali su omjer u udarcima 14:2, što dovoljno govori o dominaciji žuto-crvenih. Na tablici je Galatasaray četvrti, ima četiri boda manje od trećeg Fenerbahčea, a 12 od vodećeg Bešiktaša.

25. travanj 2024 19:43