REUTERS/Tony Gentile / REUTERS
TALIJANSKI I FRANCUSKI KUP

Piše: HinaObjavljeno: 05. travanj 2017. 01:11

Nogometaši Lazija plasirali su se u finale Talijanskog kupa iako su u uzvratnom gradskom derbiju izgubili od Rome s 2-3. U prvom susretu bilo je 2-0 za Lazio.

Lazio je poveo golom Sergeja Milinkovića-Savića u 37. minuti, a u 44. minuti je izjednačio Stephan El Shaarawy. Ciro Immobile je u 56. minuti opet doveo Lazio u prednost, no Roma je ipak došla do utješne pobjede golovima Mohameda Salaha (66, 90).

U drugom polufinalu u srijedu igraju Napoli i Juventus, a torinska momčad brani prednost od 3-1 iz prve utakmice.

Roma 3-2 Lazio All Goals & highlights by emmapollard

Nogometaši Monaca i Guingampa plasirali su se u polufinale Francuskog kupa.

Monaco, na čijim vratima nije bio Danijel Subašić, je do polufinala došao domaćom pobjedom protiv Lillea 2-1. Dvostruki strijelac za Monaco bio je Valere Germain (35,45), a počasni gol za Lille, koji je od 40. minute bio s igračem manje, zabio je Anwar El Ghazi (90+4).

Guingamp je golom Alexandrea Mendya (50) u gostima izbacio četvrtoligaša Frejusa s 1-0. U srijedu igraju Angers SCO - Girondins Bordeaux i trećeligaš Avranches - Paris St Germain.

03. svibanj 2024 18:15