Aitor Alcalde/Getty Images
UŽITAK ZA GLEDANJE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. studeni 2016. 17:50

Prva utakmica 12. kola španjolske Primere između Deportiva i Seville bila je jako uzbudljiva.

Sevilla, Dinamov suparnik iz ovosezonske Lige prvaka, je u gostima kod Deportiva uspjela slaviti sa 3:2 iako je gubila s 2:0 nakon 42 minute igre i golova Ryana Babela (1') i Florina Andonea (42').

Nadu Sevilli vratio je Steven N'Zonzi u 44'. minuti i rezultat 2:1 za domaćina nije se mijenjao sve do same završnice. Onda je u 87. minuti Vitolo izjednačio na 2:2, da bi Gabriel Mercado u drugoj minuti sudačke nadoknade donio Sevilli sva tri boda.

Sevilla je tako uspjela pobijediti u nekoj utakmici u kojoj je u gostima zaostajala dva gola minusa prvi put od 1994. godine kada je isti zaostatak preokrenula protiv Atletica.

Donedavno jedna od najlošijih gostujućih momčadi lige slavila je dva puta na tri posljednja gostovanja.