A NEMA RAZLOGA BITI BIJESAN

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 14. studeni 2016. 19:48

Europski prvak Portugal pobijedio je u nedjeljnoj kvalifikacijskoj utakmici Latviju sa 4:1, a glavna zvijezda ponovno je bio Cristiano Ronaldo. Slavni Portugalac zabio je dva gola, promašio penal, ali i ponovno ispisao povijest zabivši već 68. gol za reprezentaciju i izjednačivši se tako s Robbiejom Keanom i Gerdom Müllerom na vječnoj listi.

Ronaldo je istovremeno aktivni rekorder, najbolji reprezentativni strijelac današnjice!

Ako se gleda vječna lista, samo su Miroslav Klose (71), Sandor Kočiš (75) i Ferenc Puškaš (84) ispred Portugalca po broju golova u dresu reprezentacije.

No, Ronaldo ne bi bio Ronaldo da ga je taj jedan promašaj s bijele točke nije dobrano naljutio. Portugalac je u 28. minuti zabio svoj prvi pogodak iz penala, a u 59. minuti je imao novu priliku s 11 metara, ali se lopta u pravom karambolu odbila od stative u gostujućeg vratara pa van gola.

Ronaldo je u tom trenuku doslovno vrisnuo 'Fodase!' (jeb***), a portugalski mediji pišu kako ovoga puta čitači usana nisu imali puno posla odgonetnuti što je rekao. Pogledajte Ronaldov šou.

27. travanj 2024 17:54