youtube
BILO BI SVEGA DA NISU SLAVILI

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 01. studeni 2016. 23:41

U utakmici 4. kola Lige prvaka Manchester City je na svom Etihadu ugostio Barcelonu i odnio vrijednu pobjedu 3:1. Goste je u vodstvo već u 21. minuti doveo Lionel Messi, da bi 'građani' izjednačili u 39. minuti preko Gundogana.

U nastavku susreta vodstvo Cityju u 51. minuti donio je Kevin De Bruyne nakon odlično izvedenog slobodnog udarca s dvadesetak metara, a u 74. minuti Gundogan je postigao svoj drugi, a Cityjev treći pogodak i tako postavio konačnih 3:1.

Osim vrijede pobjede Cityja valja izdvojiti i zanimljivu situaciju u 12. minuti kada je u kaznenom prostoru Barcelone pao Raheem Sterling. Iako isprve nije izgledalo da ga je Umtiti faulirao, kada se pogleda iz drugog kuta onda se vidi kako ga je Umtiti možda ipak malo nagazio što bi bilo dovoljno za najstrožu kaznu, ali to tako nije vidio Mađar Viktor Kassai. POGLEDAJTE VIDEO!

19. svibanj 2024 23:24