Screenshot: Reddit
NESTVARNA SCENA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 21. studeni 2016. 18:48

Bizarna scena viđena je u utakmici 17. kola danskog nogometnog prvenstva između Sonderjyskea i Midtyllanda.

Naime, vjetar na Sydbank Parku bio je toliko jak, da se prilikom jednog ispucavanja Midtyllandovog vratara Johana Dahlina lopta vratila njemu u šesnaesterac poput bumeranga.

Ovaj je loptu uhvatio u ruke, nakon čega je sudac prekinuo igru i dosudio indirekt.

Midtylland nije kažnjen zbog vraterovog gafa iz 74. minute, ali je u 85. minuti džoker s klupe Zinckenagel zabio za 1:0 pobjedu Sonderskjea.

Koliko vjetar može biti neugodan dobro je na vlastitoj koži osjetio i bivši vratar hrvatske nogometne reprezentacije Dražen Ladić kojem je u kvalifikacijama za SP 1998. godine na Poljudu uz svesrdno pomoć bure zabio Danac Brian Laudrup.

Dahlin na vlastitu sreću nije primio gol, ali je njegova bizarna scena s vjetrom obišla svijet.

23. travanj 2024 12:38